TUW15JR56E
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUW15JR56E
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 0.56 OHM 15W 5% AXIAL
Fitxak: TUW15JR56E.pdf
  • Mezua
TUW15JR56Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUW15JR56E fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 0.56 OHM 15W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123404 pcs Datuen fitxa TUW15JR56E.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
Series TUW Erresistentzia 560 mOhms
Energia (Watts) 15W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTUW15JR56E
OHTUW15JR56E-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 560 mOhms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound