TUW3J10RE
OhmiteOhmite
Ohmite
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TUW3J10RE
Fabrikatzaileak / Marka: Ohmite
Produktuaren Deskribapena RES 10 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: TUW3J10RE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
TUW3J10REren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TUW3J10RE fabrikatzailea Ohmite
deskribapena RES 10 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 290550 pcs Datuen fitxa TUW3J10RE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Series TUW Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak OHTUW3J10RE
OHTUW3J10RE-ND
Tenperatura operatiboa - Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound