UVK1C223MRD
NichiconNichicon
UVK1C223MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1C223MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1C223MRD.pdf2.UVK1C223MRD.pdf
  • Mezua
UVK1C223MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1C223MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21372 pcs Datuen fitxa 1.UVK1C223MRD.pdf2.UVK1C223MRD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series UVK Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.37A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12402
UVK1C223MRD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 22000µF