UVK1C221MED
NichiconNichicon
UVK1C221MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1C221MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1C221MED.pdf2.UVK1C221MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVK1C221MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1C221MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 360644 pcs Datuen fitxa 1.UVK1C221MED.pdf2.UVK1C221MED.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UVK Ripple Current @ maiztasuna baxua 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 390mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17329
UVK1C221MED-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVK1C223MRD
UVK1C223MRD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22000UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 21372 pcs
Deskarga: UVK1C223MRD.pdf
RFQ
UVK1C221MED1TA
UVK1C221MED1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 1152631 pcs
Deskarga: UVK1C221MED1TA.pdf
RFQ
UVK1C153MHD
UVK1C153MHD
deskribapena: CAP ALUM 15000UF 20% 16V RADIAL
Deskarga: UVK1C153MHD.pdf
UVK1C221MED1TD
UVK1C221MED1TD