UVK1C332MHD
NichiconNichicon
UVK1C332MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1C332MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1C332MHD.pdf2.UVK1C332MHD.pdf
  • Mezua
UVK1C332MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1C332MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 122583 pcs Datuen fitxa 1.UVK1C332MHD.pdf2.UVK1C332MHD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UVK Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.955A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVK1C331MED1TD
UVK1C331MED1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 1575930 pcs
Deskarga: UVK1C331MED1TD.pdf
RFQ
UVK1C332MHD1TO
UVK1C332MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL