UVK1C333MRD
NichiconNichicon
UVK1C333MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVK1C333MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UVK1C333MRD.pdf2.UVK1C333MRD.pdf
  • Mezua
UVK1C333MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVK1C333MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21950 pcs Datuen fitxa 1.UVK1C333MRD.pdf2.UVK1C333MRD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series UVK Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.52A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12403
UVK1C333MRD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 33000µF