USR1H3R3MDD
NichiconNichicon
USR1H3R3MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USR1H3R3MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.USR1H3R3MDD.pdf2.USR1H3R3MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
USR1H3R3MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USR1H3R3MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 393821 pcs Datuen fitxa 1.USR1H3R3MDD.pdf2.USR1H3R3MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series USR Ripple Current @ maiztasuna baxua 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 36mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-6036
USR1H3R3MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3.3µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
USR1H330MDD1TA
USR1H330MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 969831 pcs
Deskarga: USR1H330MDD1TA.pdf
RFQ
USR1H4R7MDD1TE
USR1H4R7MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 2106857 pcs
Deskarga: USR1H4R7MDD1TE.pdf
RFQ
USR1H3R3MDD1TE
USR1H3R3MDD1TE