USR1H330MDD1TA
NichiconNichicon
USR1H330MDD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USR1H330MDD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.USR1H330MDD1TA.pdf2.USR1H330MDD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
USR1H330MDD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USR1H330MDD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 969831 pcs Datuen fitxa 1.USR1H330MDD1TA.pdf2.USR1H330MDD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series USR Ripple Current @ maiztasuna baxua 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 112.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
USR1H2R2MDD
USR1H2R2MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 394387 pcs
Deskarga: USR1H2R2MDD.pdf
RFQ
USR1H330MDD
USR1H330MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL