USR1H2R2MDD1TE
NichiconNichicon
USR1H2R2MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USR1H2R2MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.USR1H2R2MDD1TE.pdf2.USR1H2R2MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
USR1H2R2MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USR1H2R2MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2068249 pcs Datuen fitxa 1.USR1H2R2MDD1TE.pdf2.USR1H2R2MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series USR Ripple Current @ maiztasuna baxua 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 28.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose