USR1H3R3MDD1TP
NichiconNichicon
USR1H3R3MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: USR1H3R3MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.USR1H3R3MDD1TP.pdf2.USR1H3R3MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
USR1H3R3MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia USR1H3R3MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2151377 pcs Datuen fitxa 1.USR1H3R3MDD1TP.pdf2.USR1H3R3MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series USR Ripple Current @ maiztasuna baxua 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 36mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 3.3µF eskaerak General Purpose