UPM1V121MPD1TD
NichiconNichicon
UPM1V121MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1V121MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1V121MPD1TD.pdf2.UPM1V121MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UPM1V121MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1V121MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 697456 pcs Datuen fitxa 1.UPM1V121MPD1TD.pdf2.UPM1V121MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 550mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11797-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 140 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 120µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 120µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1V121MPD6
UPM1V121MPD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP 120UF 35VDC RADIAL
Stockean: 195058 pcs
Deskarga: UPM1V121MPD6.pdf
RFQ
UPM1V121MPD
UPM1V121MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL