UPM1V102MHD6
NichiconNichicon
UPM1V102MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1V102MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1V102MHD6.pdf2.UPM1V102MHD6.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM1V102MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1V102MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 89916 pcs Datuen fitxa 1.UPM1V102MHD6.pdf2.UPM1V102MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.53A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.77A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 34 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1V121MPD1TA
UPM1V121MPD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 189029 pcs
Deskarga: UPM1V121MPD1TA.pdf
RFQ
UPM1V121MPD1TD
UPM1V121MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 697456 pcs
Deskarga: UPM1V121MPD1TD.pdf
RFQ
UPM1V102MHD6TN
UPM1V102MHD6TN
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL