UPM1V122MHD
NichiconNichicon
UPM1V122MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1V122MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1V122MHD.pdf2.UPM1V122MHD.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM1V122MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1V122MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66020 pcs Datuen fitxa 1.UPM1V122MHD.pdf2.UPM1V122MHD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.96A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.23A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5631
UPM1V122MHD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 26 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1200µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1V122MHD6
UPM1V122MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL