UPM1V121MPD6TD
NichiconNichicon
UPM1V121MPD6TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1V121MPD6TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1V121MPD6TD.pdf2.UPM1V121MPD6TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPM1V121MPD6TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1V121MPD6TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 202344 pcs Datuen fitxa 1.UPM1V121MPD6TD.pdf2.UPM1V121MPD6TD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 425mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 635mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5288-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 150 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 120µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 120µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1V102MHD61TN
UPM1V102MHD61TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 163610 pcs
Deskarga: UPM1V102MHD61TN.pdf
RFQ
UPM1V121MPD1TA
UPM1V121MPD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 120UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 189029 pcs
Deskarga: UPM1V121MPD1TA.pdf
RFQ
UPM1V121MPD
UPM1V121MPD