UPM1K680MHD6
NichiconNichicon
UPM1K680MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1K680MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1K680MHD6.pdf2.UPM1K680MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
UPM1K680MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1K680MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 216073 pcs Datuen fitxa 1.UPM1K680MHD6.pdf2.UPM1K680MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 325mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 310 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose