UPM1K560MPD1TD
NichiconNichicon
UPM1K560MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1K560MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1K560MPD1TD.pdf2.UPM1K560MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
UPM1K560MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1K560MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 165494 pcs Datuen fitxa 1.UPM1K560MPD1TD.pdf2.UPM1K560MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 295mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 490mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5282-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 340 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 56µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 56µF eskaerak General Purpose