UPM1K561MHD6
NichiconNichicon
UPM1K561MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1K561MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1K561MHD6.pdf2.UPM1K561MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM1K561MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1K561MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47068 pcs Datuen fitxa 1.UPM1K561MHD6.pdf2.UPM1K561MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.43A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.75A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5627
UPM1K561MHD6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 72 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 560µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 560µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1K680MPD1TD
UPM1K680MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL
Stockean: 106773 pcs
Deskarga: UPM1K680MPD1TD.pdf
RFQ
UPM1K560MPD6
UPM1K560MPD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Stockean: 170695 pcs
Deskarga: UPM1K560MPD6.pdf
RFQ
UPM1K561MHD
UPM1K561MHD
deskribapena: CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL