UPM1K680MPD1TD
NichiconNichicon
UPM1K680MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1K680MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1K680MPD1TD.pdf2.UPM1K680MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPM1K680MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1K680MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106773 pcs Datuen fitxa 1.UPM1K680MPD1TD.pdf2.UPM1K680MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 355mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-5284-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 280 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1K561MHD
UPM1K561MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL
Stockean: 39173 pcs
Deskarga: UPM1K561MHD.pdf
RFQ
UPM1K6R8MDD1TD
UPM1K6R8MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 6.8UF 20% 80V RADIAL
Stockean: 997851 pcs
Deskarga: UPM1K6R8MDD1TD.pdf
RFQ
UPM1K680MPD
UPM1K680MPD