UFW1C222MHD
NichiconNichicon
UFW1C222MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW1C222MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UFW1C222MHD.pdf2.UFW1C222MHD.pdf
  • Mezua
UFW1C222MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW1C222MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115738 pcs Datuen fitxa 1.UFW1C222MHD.pdf2.UFW1C222MHD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UFW Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.25A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.4375A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15122
UFW1C222MHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2200µF