UFW1C153MRD
NichiconNichicon
UFW1C153MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW1C153MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UFW1C153MRD.pdf2.UFW1C153MRD.pdf
  • Mezua
UFW1C153MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW1C153MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30511 pcs Datuen fitxa 1.UFW1C153MRD.pdf2.UFW1C153MRD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series UFW Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.91A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10978
UFW1C153MRD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 15000µF