UFW1C103MHD
NichiconNichicon
UFW1C103MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW1C103MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UFW1C103MHD.pdf2.UFW1C103MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UFW1C103MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW1C103MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42190 pcs Datuen fitxa 1.UFW1C103MHD.pdf2.UFW1C103MHD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UFW Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.64A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.036A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10977
UFW1C103MHD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10000µF