UFW1C102MPD1TD
NichiconNichicon
UFW1C102MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW1C102MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UFW1C102MPD1TD.pdf2.UFW1C102MPD1TD.pdf3.UFW1C102MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UFW1C102MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW1C102MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UFW Ripple Current @ maiztasuna baxua 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 885.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10976-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1000µF