UCA2G330MHD
NichiconNichicon
UCA2G330MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCA2G330MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UCA2G330MHD.pdf2.UCA2G330MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UCA2G330MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCA2G330MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62156 pcs Datuen fitxa 1.UCA2G330MHD.pdf2.UCA2G330MHD.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UCA Ripple Current @ maiztasuna baxua 320mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 640mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16695
UCA2G330MHD-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF
Produktu erlazionatuak
UCA2G100MPD1TD
UCA2G100MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Stockean: 140164 pcs
Deskarga: UCA2G100MPD1TD.pdf
RFQ
UCA2G330MHD1TN
UCA2G330MHD1TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL