UCA2G470MHD
NichiconNichicon
UCA2G470MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCA2G470MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UCA2G470MHD.pdf2.UCA2G470MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UCA2G470MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCA2G470MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 45259 pcs Datuen fitxa 1.UCA2G470MHD.pdf2.UCA2G470MHD.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UCA Ripple Current @ maiztasuna baxua 420mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 840mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5444
UCA2G470MHD-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UCA2G330MHD6
UCA2G330MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Stockean: 61704 pcs
Deskarga: UCA2G330MHD6.pdf
RFQ
UCA2G470MHD6TN
UCA2G470MHD6TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Stockean: 39993 pcs
Deskarga: UCA2G470MHD6TN.pdf
RFQ
UCA2G6R8MPD
UCA2G6R8MPD
deskribapena: CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Deskarga: UCA2G6R8MPD.pdf
UCA2G470MHD6
UCA2G470MHD6