UCA2G220MHD
NichiconNichicon
UCA2G220MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCA2G220MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UCA2G220MHD.pdf2.UCA2G220MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UCA2G220MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCA2G220MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94706 pcs Datuen fitxa 1.UCA2G220MHD.pdf2.UCA2G220MHD.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UCA Ripple Current @ maiztasuna baxua 215mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 430mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14917
UCA2G220MHD-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UCA2E680MHD1TN
UCA2E680MHD1TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Stockean: 147728 pcs
Deskarga: UCA2E680MHD1TN.pdf
RFQ
UCA2E680MHD6
UCA2E680MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 100947 pcs
Deskarga: UCA2E680MHD6.pdf
RFQ
UCA2G220MHD6
UCA2G220MHD6
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Deskarga: UCA2G220MHD6.pdf
UCA2E680MHD6TN
UCA2E680MHD6TN
Deskarga: UCA2E680MHD6TN.pdf
UCA2G220MHD1TO
UCA2G220MHD1TO
Deskarga: UCA2G220MHD1TO.pdf
UCA2G220MHD6TN
UCA2G220MHD6TN