UCA2E680MHD
NichiconNichicon
UCA2E680MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCA2E680MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: 1.UCA2E680MHD.pdf2.UCA2E680MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
UCA2E680MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCA2E680MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 118904 pcs Datuen fitxa 1.UCA2E680MHD.pdf2.UCA2E680MHD.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UCA Ripple Current @ maiztasuna baxua 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UCA2G100MPD1TD
UCA2G100MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Stockean: 140164 pcs
Deskarga: UCA2G100MPD1TD.pdf
RFQ
UCA2G220MHD
UCA2G220MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Stockean: 94706 pcs
Deskarga: UCA2G220MHD.pdf
RFQ
UCA2E680MHD6
UCA2E680MHD6
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Deskarga: UCA2E680MHD6.pdf
UCA2E680MHD1TN
UCA2E680MHD1TN
Deskarga: UCA2E680MHD1TN.pdf
UCA2E680MHD6TN
UCA2E680MHD6TN