UCA2E330MHD1TO
NichiconNichicon
UCA2E330MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCA2E330MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: 1.UCA2E330MHD1TO.pdf2.UCA2E330MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UCA2E330MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCA2E330MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 264685 pcs Datuen fitxa 1.UCA2E330MHD1TO.pdf2.UCA2E330MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UCA Ripple Current @ maiztasuna baxua 315mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 630mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4768-3
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UCA2E220MHD1TO
UCA2E220MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Stockean: 321208 pcs
Deskarga: UCA2E220MHD1TO.pdf
RFQ
UCA2E151MHD
UCA2E151MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL
Stockean: 41440 pcs
Deskarga: UCA2E151MHD.pdf
RFQ
UCA2E330MHD
UCA2E330MHD
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL