UCA2G220MHD1TO
NichiconNichicon
UCA2G220MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UCA2G220MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UCA2G220MHD1TO.pdf2.UCA2G220MHD1TO.pdf
  • Mezua
UCA2G220MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UCA2G220MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228548 pcs Datuen fitxa 1.UCA2G220MHD1TO.pdf2.UCA2G220MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UCA Ripple Current @ maiztasuna baxua 215mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 430mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13269-3
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF
Produktu erlazionatuak
UCA2G220MHD
UCA2G220MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL