UBY1J951MHL
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBY1J951MHL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena 63V 950UF 20% HIGH TEMP LEADED
Fitxak: UBY1J951MHL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBY1J951MHLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBY1J951MHL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena 63V 950UF 20% HIGH TEMP LEADED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51200 pcs Datuen fitxa UBY1J951MHL.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBY Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.256A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.76A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17752
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 38 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 950µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 38 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 950µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UBY1J951MHL6TN
UBY1J951MHL6TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 950UF 20% 63V T/H