UBY1J751MHL6TN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBY1J751MHL6TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 750UF 20% 63V T/H
Fitxak: UBY1J751MHL6TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBY1J751MHL6TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBY1J751MHL6TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 750UF 20% 63V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95575 pcs Datuen fitxa UBY1J751MHL6TN.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UBY Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.284A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.14A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17751-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 53 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 750µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 53 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 750µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UBY1K132MHL
UBY1K132MHL
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: AP ALUM 1300UF 20% 80V T/H
Stockean: 22156 pcs
Deskarga: UBY1K132MHL.pdf
RFQ
UBY1J751MHL
UBY1J751MHL
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: 63V 750UF 20% HIGH TEMP LEADED