UBY1J391MHL1TO
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBY1J391MHL1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 63V T/H
Fitxak: UBY1J391MHL1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UBY1J391MHL1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBY1J391MHL1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 63V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67668 pcs Datuen fitxa UBY1J391MHL1TO.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBY Ripple Current @ maiztasuna baxua 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.64A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17746-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 74 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 74 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 390µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UBY1J182MHL
UBY1J182MHL
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: 63V 1800UF 20% HIGH TEMP LEADED
Stockean: 26786 pcs
Deskarga: UBY1J182MHL.pdf
RFQ
UBY1J172MHL
UBY1J172MHL
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: 63V 1700UF 20% HIGH TEMP LEADED
Stockean: 31332 pcs
Deskarga: UBY1J172MHL.pdf
RFQ
UBY1J391MHL
UBY1J391MHL
deskribapena: 63V 390UF 20% HIGH TEMP LEADED