UBY1K132MHL
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBY1K132MHL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena AP ALUM 1300UF 20% 80V T/H
Fitxak: UBY1K132MHL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBY1K132MHLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBY1K132MHL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena AP ALUM 1300UF 20% 80V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22156 pcs Datuen fitxa UBY1K132MHL.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UBY Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.114A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.19A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17709
Q11502504A
UBY1K132MHL-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 135°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.634" (41.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 25 mOhm @ 100kHz
Deskribapen zehatza 1300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 25 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C kapazitantzia 1300µF