UBX2V6R8MPL1TD
NichiconNichicon
UBX2V6R8MPL1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBX2V6R8MPL1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: 1.UBX2V6R8MPL1TD.pdf2.UBX2V6R8MPL1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBX2V6R8MPL1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBX2V6R8MPL1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123396 pcs Datuen fitxa 1.UBX2V6R8MPL1TD.pdf2.UBX2V6R8MPL1TD.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UBX Ripple Current @ maiztasuna baxua 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 198mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13256-3
UBX2V6R8MPD1TD
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 150°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6.8µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapazitantzia 6.8µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UBX2V6R8MPL
UBX2V6R8MPL
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL