UBX2V100MHL
NichiconNichicon
UBX2V100MHL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBX2V100MHL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: 1.UBX2V100MHL.pdf2.UBX2V100MHL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBX2V100MHLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBX2V100MHL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38624 pcs Datuen fitxa 1.UBX2V100MHL.pdf2.UBX2V100MHL.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBX Ripple Current @ maiztasuna baxua 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 216mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14911
UBX2V100MHL-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 150°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapazitantzia 10µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UBX2V100MHL1TO
UBX2V100MHL1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL