UBX2G6R8MHL1TO
NichiconNichicon
UBX2G6R8MHL1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBX2G6R8MHL1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UBX2G6R8MHL1TO.pdf2.UBX2G6R8MHL1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBX2G6R8MHL1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBX2G6R8MHL1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115188 pcs Datuen fitxa 1.UBX2G6R8MHL1TO.pdf2.UBX2G6R8MHL1TO.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBX Ripple Current @ maiztasuna baxua 88mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 158.4mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13252-3
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 150°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C kapazitantzia 6.8µF