UBX2V150MHL
NichiconNichicon
UBX2V150MHL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBX2V150MHL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: 1.UBX2V150MHL.pdf2.UBX2V150MHL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
UBX2V150MHLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBX2V150MHL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52229 pcs Datuen fitxa 1.UBX2V150MHL.pdf2.UBX2V150MHL.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBX Ripple Current @ maiztasuna baxua 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 234mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 150°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 15µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
kapazitantzia 15µF eskaerak Automotive