UBT1E102MHD8
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBT1E102MHD8
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V THRUHOLE
Fitxak: 1.UBT1E102MHD8.pdf2.UBT1E102MHD8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
UBT1E102MHD8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBT1E102MHD8 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V THRUHOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 112467 pcs Datuen fitxa 1.UBT1E102MHD8.pdf2.UBT1E102MHD8.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBT Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.173A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.75A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 1000µF