UBT1E102MHD1TO
NichiconNichicon
UBT1E102MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBT1E102MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UBT1E102MHD1TO.pdf2.UBT1E102MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UBT1E102MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBT1E102MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177500 pcs Datuen fitxa 1.UBT1E102MHD1TO.pdf2.UBT1E102MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UBT Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.173A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.75A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4500-3
UBT1E102MHD1TD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 33 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak Automotive