UBT1E101MPD8TD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBT1E101MPD8TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V THRU HOLE
Fitxak: 1.UBT1E101MPD8TD.pdf2.UBT1E101MPD8TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UBT1E101MPD8TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBT1E101MPD8TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 469834 pcs Datuen fitxa 1.UBT1E101MPD8TD.pdf2.UBT1E101MPD8TD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UBT Ripple Current @ maiztasuna baxua 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 500mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 100µF