UBT1E101MPD1TD
NichiconNichicon
UBT1E101MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UBT1E101MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UBT1E101MPD1TD.pdf2.UBT1E101MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UBT1E101MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UBT1E101MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 641359 pcs Datuen fitxa 1.UBT1E101MPD1TD.pdf2.UBT1E101MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UBT Ripple Current @ maiztasuna baxua 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 500mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4496-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 130 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 100µF eskaerak Automotive