QXT2J103KRPT
NichiconNichicon
QXT2J103KRPT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXT2J103KRPT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Fitxak: 1.QXT2J103KRPT.pdf2.QXT2J103KRPT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
QXT2J103KRPTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXT2J103KRPT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76858 pcs Datuen fitxa 1.QXT2J103KRPT.pdf2.QXT2J103KRPT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 300V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.748" L x 0.268" W (19.00mm x 6.80mm) Series QXT
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 493-3601
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.622" (15.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 10000pF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 10000pF