QXT2J153KRPT
NichiconNichicon
QXT2J153KRPT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXT2J153KRPT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: 1.QXT2J153KRPT.pdf2.QXT2J153KRPT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
QXT2J153KRPTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXT2J153KRPT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147991 pcs Datuen fitxa 1.QXT2J153KRPT.pdf2.QXT2J153KRPT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 300V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.748" L x 0.311" W (19.00mm x 7.90mm) Series QXT
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 493-3602
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.665" (16.90mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.015µF