QXT2G683KRPT
NichiconNichicon
QXT2G683KRPT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXT2G683KRPT
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: 1.QXT2G683KRPT.pdf2.QXT2G683KRPT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
QXT2G683KRPTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXT2G683KRPT fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 112464 pcs Datuen fitxa 1.QXT2G683KRPT.pdf2.QXT2G683KRPT.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.945" L x 0.307" W (24.00mm x 7.80mm) Series QXT
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 493-3598
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.787" (20.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.756" (19.20mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.068µF