QXT2G473KRP7FM
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: QXT2G473KRP7FM
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: 1.QXT2G473KRP7FM.pdf2.QXT2G473KRP7FM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
QXT2G473KRP7FMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia QXT2G473KRP7FM fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 135188 pcs Datuen fitxa 1.QXT2G473KRP7FM.pdf2.QXT2G473KRP7FM.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.748" L x 0.378" W (19.00mm x 9.60mm) Series QXT
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.870" (22.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.047µF