LNT2W562MSEJBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2W562MSEJBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNT2W562MSEJBN.pdf2.LNT2W562MSEJBN.pdf3.LNT2W562MSEJBN.pdf
Stock egoera 676 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 676 pcs
  • Mezua
LNT2W562MSEJBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2W562MSEJBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 24.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 33.74A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5600µF