LNT2W562MSEHBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2W562MSEHBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNT2W562MSEHBB.pdf2.LNT2W562MSEHBB.pdf3.LNT2W562MSEHBB.pdf
Stock egoera 602 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 602 pcs
  • Mezua
LNT2W562MSEHBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2W562MSEHBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 26.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 36.96A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 7.598" (193.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5600µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNT2W562MSEH
LNT2W562MSEH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW