LNT2W562MSEJBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2W562MSEJBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNT2W562MSEJBB.pdf2.LNT2W562MSEJBB.pdf3.LNT2W562MSEJBB.pdf
Stock egoera 595 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
  • Mezua
LNT2W562MSEJBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2W562MSEJBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 24.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 33.74A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5600µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNT2W681MSEFBB
LNT2W681MSEFBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW
Stockean: 2569 pcs
Deskarga: LNT2W681MSEFBB.pdf
RFQ
LNT2W562MSEJ
LNT2W562MSEJ
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW