LNT2W681MSEFBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2W681MSEFBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNT2W681MSEFBN.pdf2.LNT2W681MSEFBN.pdf3.LNT2W681MSEFBN.pdf
  • Mezua
LNT2W681MSEFBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2W681MSEFBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.16A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNT2W822MSEJBB
LNT2W822MSEJBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Stockean: 525 pcs
Deskarga: LNT2W822MSEJBB.pdf
RFQ
LNT2W562MSEJBN
LNT2W562MSEJBN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Stockean: 676 pcs
Deskarga: LNT2W562MSEJBN.pdf
RFQ
LNT2W681MSEF
LNT2W681MSEF
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW