BUK7K45-100EX
NexperiaNexperia
BUK7K45-100EX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BUK7K45-100EX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2N-CH 100V 21.4A LFPAK56
Fitxak: BUK7K45-100EX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
BUK7K45-100EXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BUK7K45-100EX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET 2N-CH 100V 21.4A LFPAK56 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 191111 pcs Datuen fitxa BUK7K45-100EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Hornitzaileen gailuen paketea LFPAK56D
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 37.6 mOhm @ 5A, 10V
Energia - Max 53W Packaging Tape & Reel (TR)