BUK7K32-100EX
NexperiaNexperia
BUK7K32-100EX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BUK7K32-100EX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2N-CH 100V 29A LFPAK56
Fitxak: BUK7K32-100EX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
BUK7K32-100EXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BUK7K32-100EX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET 2N-CH 100V 29A LFPAK56 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59622 pcs Datuen fitxa BUK7K32-100EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Hornitzaileen gailuen paketea LFPAK56D
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 27.5 mOhm @ 5A, 10V
Energia - Max 64W Packaging Original-Reel®